AC500, AC500-eCo, AC500-S ve AC500-XC ölçeklenebilir PLC serileri, küçük, orta ve üst düzey uygulamalar için çözümler sunar. AC500 PLC platformumuz farklı performans seviyeleri sunar ve yüksek kullanılabilirlik, aşırı ortamlar, durum izleme, hareket kontrolü veya güvenlik çözümleri için ideal seçimdir.

AC500 PLC platformumuz, kompakt PLC'lerden üst uçlara ve güvenlik PLC'lerine kadar donanım ve yazılımlarda birlikte çalışabilirlik ve uyumluluk sunar.

AC500

Güçlü PLC, endüstriyel uygulamalar için geniş bir performans, iletişim ve I / O özellikleri yelpazesine sahiptir. Karmaşık, yüksek hızlı makineler ve ağ çözümleri için ideal seçim.

AC500-eCo

Bu kompakt PLC, daha küçük uygulamalarda otomasyon çözümleri için en uygun esnek ve ekonomik konfigürasyonları sunar.

AC500-S

Bu güvenlik PLC'si (SIL3, PL e) fabrika, makine veya proses otomasyon alanında yer alan güvenlik uygulamaları için tasarlanmıştır. Karmaşık güvenlik çözümlerini uygulamak ve yönetmek için ideal seçim.

AC500

platformunun AC500 platformunun uzatılmış çalışma sıcaklığı, titreşim ve zararlı gazlara karşı bağışıklığı, yüksek irtifalarda ve nemli ortamlarda kullanılması.

CP600-eCo, CP600 ve CP600-Pro kontrol panelleri, isteğe uyarlanmış işlerlik için çok çeşitli özellikler ve işlevler sunar. CP600 platformumuz, ekonomik uygulamalar için kontrol panelleri, sağlam standart operatör panelleri, yüksek son multi-touch insan makine arayüzleri (HMI) ve zorlu çevre koşullarında güvenilir çalışma için tasarlanmış kontrol panelleri gibi farklı performans seviyeleri sunmaktadır.

Automation Builder'ın bir parçası olan mühendislik aracı PB610 Panel Builder 600, CP600 platformunda kolay ölçeklenebilirlik sağlar.

CP600-eCo 4.3 ”ila 10.1” geniş ekran boyutlarına sahip ekonomik CP600-eCo kontrol paneli, standart fonksiyonlar ve işletim süreci ile net etkileşim için yüksek kullanılabilirlik amaçlamaktadır.

 

CP600
4.3 ”ila 15” geniş ekran veya standart en boy oranına sahip ekran boyutlarına sahip dayanıklı CP600 HMI, yüksek görselleştirme performansı, çok yönlü iletişim ve makine ve sistemler için temsili tasarım sağlar. Bu seri, örneğin gıda üretimi için talep edilen temizleme prosedürlerine dayanan, hijyenik tasarımda 7 ”kontrol panellerini içerir.

CP600-Pro
5 ”ile 21.5” geniş ekran boyutlarına sahip CP600-Pro HMI, yüksek son görselleştirme performansı, çoklu dokunma operasyonu, çok yönlü trend belirleyici iletişim ve temsili bir tasarıma sahiptir.