Abb

ABB(ABBN: SIX Swiss Ex) kamu, sanayi, ulaşım ve altyapı sektörlerindeki müşterilerine güç şebekeleri, elektrifikasyon ürünleri, endüstriyel otomasyon ve robotik ve hareket alanlarında küresel hizmet sunan öncü bir teknoloji lideridir. 130 yılı aşan inovasyon geleneğini sürdüren ABB bugün, iki belirgin değer önerisiyle sanayide dijitalleşmenin geleceğini yazıyor: Herhangi bir santraldan herhangi bir prize elektrik getirmek ve doğal kaynaklardan bitmiş ürüne kadar endüstrileri otomatikleştirmek. Tam elektrikli uluslararası FIA motor sporları sınıfı olan Formula E'nin isim ortağı ABB, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmak üzere e-mobilitenin sınırlarını zorlamaktadır. ABB 100’den fazla ülkede yaklaşık 147,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

 

 

Kübler

Kübler Grubu günümüzde pozisyon ve hareket sensörleri, işlevsel güvenlik teknolojisi, sayaç ve süreç teknolojisi ile aktarım teknolojisi alanlarında dünyanın önde gelen uzmanları arasında yer almaktadır.

1960 yılında Fritz Kübler tarafından kurulmuş olan şirket günümüzde ikinci jenerasyonunda Gebhard ve Lothar Kübler tarafından yönetilmektedir. On uluslararası grup üyesi ve 50yi aşkın ülkede bulunan temsilcilikler sayesinde dünya çapında yerinde ürün bilgisi, servis ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Dünyadaki başarımızın en önemli nedenleri sunduğumuz yenilikçi ürün ve endüstri çözümleri ile işlevsel güvenlik teknolojisi için geliştirdiğimiz çözümler ve yüksek bir servis kalitesidir. Taviz verilmeyen kalite odaklılığı sayesinde ürünlerimiz sahada azami güvenilirlik ve uzun ömürlülük kazanmaktadır.

Dünya çapında özveriyle çalışan 480 insanımız bu başarıyı mümkün kılmaktadır. Müşterilerimizin şirketimize duydukları güvenin teminatı onlardır.

 

 

Wonderware

Wonderware, 30 yılı aşkın bir süredir endüstriyel ihtiyaçlara yönelik çözümlerle üretim teknolojilerine değer katmış endüstriyel otomasyon yazılımları alanında öncü bir markadır. Wonderware olarak  tüm firmaların dijitalleşme yolculuğunda onlara rehberlik yapmaya ve Wonderware ürünleri sayesinde akıllı karar verme noktaları ile buluşturarak üretimlerde asıl hedef olan sürdürülebilir kalite, büyüme ve karlılık prensiplerini hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz.