en iyiler tek çatı altında...

BİZ KİMİZ?

Naviga Otomasyon, yüksek teknolojiyle hizmet veren üretim platformunun sağladığı makro enerjiyi, güvenli bir şekilde hayata geçirebilmek için, çalışan sağlığı ve güvenliğini ‘önce insan‘ ilkesiyle ön planda tutmaktadır. Kuruluş, her bir çalışanını bir değer ve yetenek olarak görmekte, doğru iş dağılımları ve kariyer planlamaları ile çalışanlarının bireysel enerjisini kurumsal enerjiye dönüştürmektedir.

Kuruluşundan itibaren insan kaynaklarına ve ileriye yatırım yapmayı kendisine ilke edinmiş, satış konularında mükemmeli hedeflemiş olan Naviga Otomasyon tüm yurt çapında hizmet vermektedir.Naviga Otomasyon sektöründe dünyanın en iyi markalarından DANFOSS,KÜBLER ve WONDERWARE' nin  Ankara bayisi olarak yeni bir birlikteliğe baslamıştır. Dinamik bir "yeni yüzyıl" şirketi olan Naviga Otomasyon, satış ve pazarlamasını yaptığı dünya lideri  markalarının ürünlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüketicilere çağdas bir platformda sunmaktadır.

DANFOSS KİMDİR ?

Danfoss 1968 yılında dünyada ilk olarak AC motorları için değişken hız kontrolü sağlayan frekans konvertörü üretimine başladı ve buna VLT ismin verdi. 2000 çalışan ile 100 den fazla ülkede frekans konventörü soft starter(Yumuşak Yol Verici) ürünlerine yoğunlaşarak geliştirme, üretim,satış ve servis hizmetleri vermektedir.

KÜBLER KİMDİR ?

Kübler Grubu günümüzde pozisyon ve hareket sensörleri, işlevsel güvenlik teknolojisi, sayaç ve süreç teknolojisi ile aktarım teknolojisi alanlarında dünyanın önde gelen uzmanları arasında yer almaktadır.

1960 yılında Fritz Kübler tarafından kurulmuş olan şirket günümüzde ikinci jenerasyonunda Gebhard ve Lothar Kübler tarafından yönetilmektedir. On uluslararası grup üyesi ve 50yi aşkın ülkede bulunan temsilcilikler sayesinde dünya çapında yerinde ürün bilgisi, servis ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Dünyadaki başarımızın en önemli nedenleri sunduğumuz yenilikçi ürün ve endüstri çözümleri ile işlevsel güvenlik teknolojisi için geliştirdiğimiz çözümler ve yüksek bir servis kalitesidir. Taviz verilmeyen kalite odaklılığı sayesinde ürünlerimiz sahada azami güvenilirlik ve uzun ömürlülük kazanmaktadır.

Dünya çapında özveriyle çalışan 480 insanımız bu başarıyı mümkün kılmaktadır. Müşterilerimizin şirketimize duydukları güvenin teminatı onlardır

WONDERWARE KİMDİR ?

Wonderware, 30 yılı aşkın bir süredir endüstriyel ihtiyaçlara yönelik çözümlerle üretim teknolojilerine değer katmış endüstriyel otomasyon yazılımları alanında öncü bir markadır. Wonderware Türkiye olarak, Wonderware ürünlerinin Türkiye’ deki sistem entegretörü olmanın verdiği sorumluluk ile tüm firmaların dijitalleşme yolculuğunda onlara rehberlik yapmaya ve Wonderware ürünleri sayesinde akıllı karar verme noktaları ile buluşturarak üretimlerde asıl hedef olan sürdürülebilir kalite, büyüme ve karlılık prensiplerini hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz.